Aktuálne

 • Článok NM o spojkách DOMINO

  Festool rozširuje systém Domino

  Flexibilné a rýchle zhotovenie stabilných spojok rámov, konštrukcií a plošných spojok – to si pripísala na účet spoločnosť Festool svojím osvedčeným systémom Domino.
  Čo však robiť, keď zlepená posteľ neprejde cez dvere? Táto otázka sa už vyriešila, pretože odteraz je program rozpojiteľný.
  V májovom vydaní informujte odborný časopis BM od rozpojiteľných rohových a plošných spojkách Festool.
 • Umenie graffiti s brúskou Rotex

  Graffiti sa dajú nielen striekať. Philipp Schwingeler ich vyhotovuje z dreva a vytvára tak pôsobivé sochy.
  Dôležitou súčasťou jeho umeleckej tvorby je pritom brúsenie, pretože práve pri graffiti je dôležité dostať sa na problematické miesta.
  Umenie tak robí z Philippa Schwingelersa perfektného kandidáta na testovanie brúsok Rotex. Na jeho projekte „Z brezy bude E“ mohla Rotex ukázať, čo dokáže.
  Tvarovanie s Festool
 • Barbara Austel Festool

  Interview s Barbarou Austel a Dr. Christianom Rolfsom

  V exkluzívnom interview v remeselníckom špeciáli o výrobe nábytku vysvetľujú Barbara Austel a Dr. Christian Rolfs, vďaka akej stratégii je firma Festool úspešná, kam idú momentálne investície, aké hranice má akumulátorová technológia a ako sa mení digitalizácia obchodu.
  V tomto vydaní sa dozviete od Barbary Austel, členky dozornej rady a vnučky zakladateľa Festo Gottlieba Stolla, a od Dr. Christiana Rolfsa, predsedu predstavenstva TTS AG, viac o 90-ročných dejinách úspechu firmy Festool.
 • Veľtrhy

  Tu prejdete priamo na všetky naše termíny veľtrhov. Viac informacií
 • Podujatia Festool

  Podujatia

  Tu sa dostanete priamo k našim termínom Roadshow a veľtrhov našich partnerských predajcov. Viac informacií