Typicky Festool

Ak je elektrické náradie jednoducho nebude rozobrať, čo je typické Festool. Preto sa remeselníci a obchodníci dôverovať spoľahlivosti, trvanlivosti a odolnosti produktov Festool.
- Prosím, vyberte -

Náročný

Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré

Požiadavka urobiť niečo perfektne a zrealizovať to vo vynikajúcej kvalite. To je typický Festool. A je to typické aj pre náš región plný lídrov na svetovom trhu a skrytých šampiónov, u ktorých vedie švábske punktičkárstvo, stabilita a maximálna zodpovednosť za kvalitu jedinečných výrobkov a služieb.Naše dejiny úspechu

Rodinný podnik

Tradícia zaväzuje. Rodina spája.

Ako tradičná rodinná firma sa staráme o podnikovú kultúru, zameranú na regionálne korene, vysoké nároky, trvalý úspech, ocenenie našich pracovníkov a „pocit MY“ v celej firme. Každý z našich 2 700 zamestnancov je súčasťou rodiny Festool.

Na obrázku vľavo: Barbara Austel, konateľka a vnučka Berty Stoll a zakladateľa spoločnosti Gottlieba Stolla

Rodinný podnik Festool

Zamerané na používateľa

Chápeme prácu našich odborníkov do najmenších detailov.

Zažili sme remeselník pracuje v aplikačnej techniky a školenia - skúsených profesionálov vo svojich obchodoch. Sú od samého začiatku do procesu vývoja nových zariadení pevne integrované. Takže staviame stroje, šité na mieru pre vaše ruky: ergonomický, ľahký, ľahko ovládateľný, výkonný, extrémne robustné a spoľahlivé. Práca sa vyznačuje oveľa pohodlnejšie, menej zaťažujúce, a na vrchole, že zvládnuť rýchlejšie - a to doslova oplatí.

Pre podporu aplikácií

Špecializovaný

Náradie pre najnáročnejších

Sme odborníkmi na spracovanie dreva, stolárske, maliarske a renovačné práce, prípravné práce na lakovanie a dokončovacie práce. V týchto remeslách sa vyznáme najlepšie. Podľa toho je naše náradie, naše príslušenstvo a náš servis perfektne šitý na mieru požiadavkám náročných profesionálov v týchto remeslách.

Naše oblasti použitia

Orientovaný na služby

Úplne bez starostí – úplne spokojný.

Náš servis Festool sa ako všetky naše služby orientuje na profesionálne požiadavky v dielni a na stavbe – aby ste sa vy mohli sústrediť na to podstatné: svoju prácu. Každé registrované náradie môže profitovať z rozsiahlych bezplatných služieb nášho balíka SERVICE all-inclusive: Bezplatná oprava a opotrebovateľné diely počas 36 mesiacov, ochrana proti krádeži 36 mesiacov, 15 dní testovania bez rizika a záruka dostupnosti náhradných dielov 10 rokov.

Prejsť na servis Festool

Zodpovedný

Naša zodpovednosť za životné prostredie

Ochrana životného prostredia je kľúčovou súčasťou našich hodnôt.Naša vízia životného prostredia
 • Dejiny firmy

  Sme hrdí na našu 90-ročnú históriu firmy. Zároveň však pozeráme dopredu a nepretržite sa vyvíjame ďalej do globálnej budúcnosti, ktorá umožní náš svet lepšie k sebe zomknúť.

  Prejsť na dejiny firmy
 • Oblasti použitia

  Oblasti použitia

  Sme odborníkmi v oblasti spracovania dreva, stolárskych, maliarskych a renovačných prác, prípravných prác na lakovanie a dokončovacích prác. Našou požiadavkou je dokonalosť. Nič viac a nič menej. 

  Objavte oblasti použitia
 • Festool Group Jobs

  Práca a kariéra

  Všetky informácie z nášho personálneho oddelenia nájdete na našej stránke Kariéra vo Festool Group.

  Viac informácií