Typicky Festool

Ak je elektrické náradie jednoducho nebude rozobrať, čo je typické Festool. Preto sa remeselníci a obchodníci dôverovať spoľahlivosti, trvanlivosti a odolnosti produktov Festool.
- Prosím, vyberte -

Náročný

Dobré nie je pre nás nikdy dosť dobré

Požiadavka urobiť niečo perfektne a zrealizovať to vo vynikajúcej kvalite. To je typický Festool. A je to typické aj pre náš región plný lídrov na svetovom trhu a skrytých šampiónov, u ktorých vedie švábske punktičkárstvo, stabilita a maximálna zodpovednosť za kvalitu jedinečných výrobkov a služieb.Naše dejiny úspechu

Rodinný podnik

Tradícia zaväzuje. Rodina spája.

Ako tradičná rodinná firma sa staráme o podnikovú kultúru, zameranú na regionálne korene, vysoké nároky, trvalý úspech, ocenenie našich pracovníkov a „pocit MY“ v celej firme. Každý z našich 2 700 zamestnancov je súčasťou rodiny Festool.

Na obrázku vľavo: Barbara Austel, konateľka a vnučka Berty Stoll a zakladateľa spoločnosti Gottlieba Stolla

Rodinný podnik Festool

Zamerané na používateľa

Chápeme prácu našich odborníkov do najmenších detailov.

Zažili sme remeselník pracuje v aplikačnej techniky a školenia - skúsených profesionálov vo svojich obchodoch. Sú od samého začiatku do procesu vývoja nových zariadení pevne integrované. Takže staviame stroje, šité na mieru pre vaše ruky: ergonomický, ľahký, ľahko ovládateľný, výkonný, extrémne robustné a spoľahlivé. Práca sa vyznačuje oveľa pohodlnejšie, menej zaťažujúce, a na vrchole, že zvládnuť rýchlejšie - a to doslova oplatí.

Pre podporu aplikácií

Špecializovaný

Náradie pre najnáročnejších

Sme odborníkmi na spracovanie dreva, stolárske, maliarske a renovačné práce, prípravné práce na lakovanie a dokončovacie práce. V týchto remeslách sa vyznáme najlepšie. Podľa toho je naše náradie, naše príslušenstvo a náš servis perfektne šitý na mieru požiadavkám náročných profesionálov v týchto remeslách.

Naše oblasti použitia

SERVIS Festool

Výkon bez kompromisov.
Priamy, praktický a rozsiahly servis pre vás a vaše náradie. Okrem excelentného náradia vám ponúkame aj služby výnimočnej kvality. Pre vašu spokojnosť a vašu dôveru vo Festool urobíme všetko. Pretože len keď ste spokojní vy, môžeme byť spokojní aj my.
Zistite viac

Zodpovedný

Naša zodpovednosť za životné prostredie

Ochrana životného prostredia je kľúčovou súčasťou našich hodnôt.Naša vízia životného prostredia
 • Dejiny firmy

  Sme hrdí na našu 90-ročnú históriu firmy. Zároveň však pozeráme dopredu a nepretržite sa vyvíjame ďalej do globálnej budúcnosti, ktorá umožní náš svet lepšie k sebe zomknúť.

  Prejsť na dejiny firmy
 • Oblasti použitia

  Oblasti použitia

  Sme odborníkmi v oblasti spracovania dreva, stolárskych, maliarskych a renovačných prác, prípravných prác na lakovanie a dokončovacích prác. Našou požiadavkou je dokonalosť. Nič viac a nič menej. 

  Objavte oblasti použitia
 • Festool Group Jobs

  Práca a kariéra

  Všetky informácie z nášho personálneho oddelenia nájdete na našej stránke Kariéra vo Festool Group.

  Viac informácií