Kontakt

Máte otázky alebo návrhy? Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.
- Prosím, vyberte -

Kontaktné údaje

Otázky súvisiace s používaním produktov

Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky kraj, okres Žilina
Richard Smetana
Tel: +421 903 575 885
E-mail: Richard.Smetana@festool.com  

Žilinský, Banskobystrický, Prešovský, Košický kraj
Ing. Ondrej Jackanín
Tel: +421 903 575 887
E-mail: Ondrej.Jackanin@festool.com

Servis a opravy
Telefon: +420 481 645 465, 467
E-mail: servis@festool.com

Marketing a Service all-inclusive Festool
Telefon: +420 481 645 165
E-mail: festool.info@festool.com

Zákaznicky servis
Telefon: +420 481 645 161
E-mail: festool.info@festool.com

Presse
Telefon: +420 481 645 165
E-mail: Lucie.Sazamova@festool.com

Personalne oddelenie

Telefon: +420 481 645 135
E-mail: kariera@festool.com

Finančné oddelenie
Telefon: +420 481 645 207
E-mail: Miroslava.Prochazkova@festool.com

Dopytu na montáž a výrobu dielov
Tel.: +420 481 645 303
E-mail: Lukas.Netolicky@festool.com

Nákup Festool
E-mail: einkauf@festool.com
Prejsť na portál dodávateľa

Sme tu pre vás od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hod.

Kontaktný formulár

Kontaktujte nás.

Adresa


Festool GmbH
Wertstraße 20
D-73240 Wendlingen 

zastúpený:

Festool CZ s.r.o. 
Chelčického 1932 
CZ - 470 37 Česká Lípa

Mapa príjazdovej trasy

K sídlu spoločnosti Festool v České Lípě

Ďalšie informácie

Bližšie informácie nájdete tu: